rent a car telefon

Alış Ofisi
Tarih
Saat
 
İade Ofisi
Tarih
Saat
 
Neden Tercih Ediliyoruz?
Neden Tercih Ediliyoruz?

Kilometre sınırlaması yoktur

Araç filomuz düzenli olarak yenilenir

Araç kiralama ciddi bir iştir, rezervasyonlarınızda son gün, son dakika sürprizleri yaşamazsınız

Araçlarımızın bakım ve temizlikleri titizlikle yapılır.

 • Dünyanın En Güvenli Otomobili Seçilen Volvo Araçlar Filomuzda!
  Dünyanın En Güvenli Otomobili Seçilen Volvo Araçlar Filomuzda!
     
 • İZMİR RENT A CAR HERŞEY DAHİL FİYAT
  İZMİR RENT A CAR HERŞEY DAHİL FİYAT
  Araç Kiralama Fiyatlarımıza KDV,TAM HASAR KASKOSU VE SINIRSIZ KM KULLANIM DAHİLDİR.
 • Doğru Yerden Kiralama Yapmak
  Doğru Yerden Kiralama Yapmak
  İzmir rent a car, başta olmak üzere birçok şehirde, oto kiralama sektörü kendi içerisinde belki de rekabeti en üst düzeyde yaşayan ve irili, ufaklı birçok firmanın var olma yarışı ile hizmet vermeye çalıştığı bir sektördür. Bu durum doğa...
Duyurular
rent a car rent a car
Fırsat Araçları
rent a car rent a car
 • Opel Astra Dizel 1.6 Otomatik

   Opel Astra Yeni ve Alımlı kasası,Geniş iç hacmi ve yakıt ekonomisi kendi sınıfının en iyisi olması ile özellikle ailelerin öncelikli tercih ettiği araçlar arasındadır.

  750 TL Günlük
 • Renault Fluence - 1.5 Dizel

  Filomuzda bulunan Renault Fluance Joy 1.5 aracımız, geniş iç hacmi, yeni ve etkileyici kasası,yakıt ekonomisi ve geniş bagaj hacmi ile aileler için ideal tercihlerden biridir.

  700 TL Günlük
 • FİAT EGEA 1.6 DİZEL OTOMATİK

  Fiat Egea,Orta sınıfta konfor,yakıt ekonomisi ve geniş araç arayanlar için en ideal araç kiralama seçeneğini sunuyor

  700 TL Günlük
 • Renault Clio Hatchback 1.0 Benzinli Otomatik

  Yeni tasarımı ile Renault Clio HB gerçekten güçlü görünüyor.Hem dış tasarımı hem de etkileyici iç tasarımı ile sınıfının en iddialısı. Sağladığı yakıt ekonomisi ile de araç kiralama müşterilerimize, ben bu araçdan çok memnunum dedirtiyor

  700 TL Günlük
 • Fiat Egea 1.3 Dizel

  Ülkemizin en çok tercih edilen sedan otomobil modellerinden biri olan Fiat Egea 1.3 dizel ekonomik tüketimli motoru ile ekonomi ve konforu bir arada tutmaktadır. 

  700 TL Günlük
 • Renault Clio 4 HB 1.5 Dizel

  Yeni tasarımı ile Yeni Renault Clio 4 HB gerçekten güçlü görünüyor.Hem Dış Tasarımı hem de etkileyici iç tasarımı ile manuel vites seçeneğinde sınıfının en iddialısı. Sağladığı yakıt tüketimi ile de rent a car müşterilerimize, ben bu araçdan vazgeçmem dedirtiyor.

  700 TL Günlük
 • Peugeot 301 Dizel 1.6

  700 TL Günlük
 • Dacia Stepway - 1.5 Dizel

  Oto kiralama sektöründe farklı yüz ve dizaynı ile yenilerden olan Renault'un ürettiği Dacia Stepway 1.5, ekonomik yakıt tüketimi ile de en çok tercih edilen araçlar arasında yerini almıştır.

  700 TL Günlük
 • Yeni Renault Symbol 1.5 Dizel

   Geniş bagajı ve ekonomik yakıt tüketimi ile geniş ailelerin tercih ettiği bir araçdır

  400 TL Günlük
 • Bakım ve Temizlik

  Bakım ve Temizlik

  Hiç sigara içilmemiş araç portföyü de bulunan firmamızda araçlarımız hijyenik temizlik ürünleri ile titizlikle temizlenir ve her kiralama dönüşünde servis kontrolünden geçirilir. Müşterilerimize asla temiz olmayan kiralık araç verilmez.

 • Filo Hizmeti

  Filo Hizmeti

  Kısa süreli oto kiralama ile birlikte şirketlere özel uzun dönem kiralama hizmeti de veren firmamız tek araç için bile olsa araç kiralama koşulları ve fiyatları ile bu alanda da en iddialı İzmir oto kiralama firmalarının başında gelmektedir.
 • Havaalanı Teslim&Transfer

  Havaalanı Teslim&Transfer

  İzmir havaalanı rent a car hizmeti almak isteyen misafirlerimizi, gerek araç tesliminde ve gerekse araç iadelerinde hiç bekletmeden karşılıyor ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde formaliteler ve çeşitli fiyatlandırma detayları ile uğraşmadan pratik ve kolay araç kiralama hizmeti veriyoruz.

 • Hızlı Geçiş Sistemi

  Hızlı Geçiş Sistemi

  Araba kiralama hizmetini almış olan misafirlerimiz kiralama bedeline ilave olarak ayrıca HGS hizmet ücreti ödemezler. Eğer ücretli yollar kullanılmışsa, HGS geçişleri araç tesliminde kullanıldığı kadar hesaplanır ve ödenir

 • Şoförlü Kiralama

  Şoförlü Kiralama

  Oto kiralama hizmetini şoförlü olarak da veren firmamız kültürlü, olgun ve yüksek tahsilli, İngilizce bilen personel kadrosu ile de bu alanda da nezih ve kaliteli hizmet vermektedir.

 • Yol Yardımı

  Yol Yardımı

  Araç kiralama hizmetimize 7 gün 24 saat yol yardım dahildir. Arabadan kaynaklanan ve giderilemeyen bir arıza olması ve araç kiralama koşullarında belirtilen hususlara uyulması durumunda geçerli olmak üzere herhangi bir kaza anında Karşıyaka oto kiralama merkezli ofisimiz dahil olmak üzere İzmir rent a car ve İzmir havalimanı rent a car hizmeti almış olan tüm müşterilerimize en kısa sürede muadili bir araç verilir.